SJAAK BRAL
HIER en NU (try-out)
- € 16,50voorverkoop
In 1997 debuteerde Sjaak in het theater met de literaire voorstelling Klappen uit de Haagse School. Sindsdien is hij verslingerd aan het theater en het publiek - een liefde die wederzijds blijkt, al 15 jaar lang. Dat gaan we vieren! Uiteraard met een gloednieuwe voorstelling – herkauwen is voor koeien.
Neemt u genoegen met een wereld waarin feiten net zo lang worden gemarteld totdat ze een andere waarheid bekennen? Sjaak niet. Hij trekt het behang van de muur die de media optrekt. Onthult de achterkant van de voorkant. Immers, door het gat van de grap waait de wind van de waarheid.
Sjaak, de man van de hartelijke lach, brengt een avond vol vilein en hilariteit, doordrenkt van onverwachte maar trefzekere inzichten. Op het enige moment dat er écht toe doet: HIER en NU.
Wees welkom en blijf na afloop lekker hangen bij de gezellige en gratis toegankelijke bierproeferij in het theatercafé gepresenteerd door Brouwerij Affligem.