Afdeling Marketing & Programmering

Hoofd Marketing
Mariska van Elsen
mariska@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 291
Programmeur jeugd- en jongerentheater
(0 t/m 18 jaar)
Eline van der Stoep
eline@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 216
1e Medewerker Kassa/Receptie
Tamara Kara
tamara@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 255
Programmeur cabaret, toneel & theaterconcerten
(19 jaar en ouder)
Joyce van Dongen
joyce@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 213
Medewerker Kassa/Receptie
Josefa van Eijk
josefa@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 207
Gastprogrammering & Zaalverhuur
Jos Bogers
zalen@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 280
Medewerker Kassa/Receptie
Naziha Maghnouj
naziha@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 207
Assistent Marketing & Programmering
Debbie Kartadiwirja
debbie@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 227
Medewerker Kassa/Receptie
Loes Hoeijmakers
loes@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 207
Assistent Marketing & Programmering
Nelly De Brito Dos Prazeres Pires
ne

lly@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 288

Assistent Marketing & Communicatie
Fares Zourakhti
fares@theaterzuidplein.nl
+31 (0)10 20 30 217

 

 

Om optimaal gebruik te maken van onze website (o.a. het tonen van video's, social media feeds) ga je akkoord met cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten