Theater Zuidplein

Oom Fjodor (6+)

Het Filiaal Theatermakers | Collectief Thomas, Sacha & Jos
zo 30 nov 14:30
zo 30 nov
14:30
  • zo 30 nov
    14:30
    Kleine Zaal

Een voorstelling vol grapjes, praatgrage dieren, een lastige postbode en een tractor die op soep met ballen rijdt. 

‘Er waren eens een vader en een moeder die hun zoontje Oom Fjodor noemde, omdat hij heel serieus en zelfstandig was. Op zijn vierde leerde hij lezen, en toen hij zes was, kon hij al voor zichzelf soep maken. Alles zou goed geweest zijn, als zijn moeder niet zo'n hekel aan dieren had gehad…’

Zo begint het wonderlijke ‘Oom Fjodor, de kleine dierenvriend’, een bijzonder, gek verhaal vol praatgrage dieren, een vreselijke postbode en een tractor die op soep met ballen rijdt. Leer over hoe je vrienden kunt zijn met dieren en ontdek dat wijsheid soms niets met leeftijd te maken heeft. Een vrolijke chaos mét livemuziek. Voor alle dromers, dwarsdenkers en dierenvrienden.

‘Oom Fjodor, de kleine dierenvriend’ is gebaseerd op het gelijknamige kinderboek van Eduard Uspenski, in vertaling van Nadja Louwerse. 

Meer over Het Filiaal Theatermakers

 

Credits

Toneeltekst: Jos Nargy

Regie: Monique Corvers 

Compositie en live-uitvoering: Gábor Tarján 

Spel en zang: Thomas van Ouwerkerk, Sacha Muller, Gábor Tarján en Henke Tuinstra

Vormgeving: Omroep Sjeun (Sjaan Hofstede en Pleun Verhees)

Lichtontwerp: Douwe Bulten

Choreografie: Naïma Souhaïr

Tourneetechniek: Bauke Moerman/Felix Ruiter en Douwe Bulten

Met dank aan: Don Duyns, Eva Arends

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje