Theater Zuidplein

Theater Zuidplein

vr 23 feb 19:30 100% Coco New York (10+)
Tickets
19:30 Zuidplein Lounge - open podium
Stichting Confro
Reserveren
za 24 feb 18:00 FLOW Indoor Festival
Productiehuis FLOW X Theater Zuidplein
Tickets
zo 25 feb 14:00 Anansi de spin - sterker dan de olifant (4+)
Vanaf2 producties
uitverkocht
14:30 Vishwanath Batunge
A Tribute to 3 Sitarey - part 2
uitverkocht
Bekijk volledige agenda

Zuidplein Lounge - open podium

Stichting Confro

vr 23 feb 19:30

FLOW Indoor Festival

Productiehuis FLOW X Theater Zuidplein

za 24 feb 18:00

Vishwanath Batunge

A Tribute to 3 Sitarey - part 2

zo 25 feb 14:30

Cinema Suriname

Da Bounce Urban Film Festival

zo 25 feb 16:00

Deng Boy

Twee keer zo oud (try-out)

wo 28 feb 19:30

Vlamousse

In den beginne

wo 28 feb 20:00

The Natural hair club

Sip & Paint

vr 1 mrt 19:00

Crown Royale Extra Cheese

Eindexamen groepsproductie Codarts Circus Arts

vr 1 mrt - za 2 mrt

Beuk! (4+)

Kim van Zeben

za 2 mrt 14:00

FATU 010

MC Jeffrey Spalburg & DJ Phantom

zo 3 mrt 15:15

Women Connected

Open repetitie

di 5 mrt 13:00

Potje (2+)

Klein Amsterdam Producties

wo 6 mrt

Toneel Lees Club 010

Brecht Hermans

wo 6 mrt - wo 4 dec

Nhung Dam

Nhung geeft zich bloot

wo 6 mrt 20:00

Women Connected

Borst Vooruit de live podcast show

vr 8 mrt 15:00

Buy Now, Pay Later

Isaura Sanwirjatmo

za 9 mrt 19:00

Zeca di Nha Reinalda

Unplugged

za 9 mrt 20:30

Wijzer (4+)

Remses Rafaela

zo 10 mrt 14:00

Said El Hassnaoui

Said Lacht! Alles weg (try-out)

wo 13 mrt 19:30

Danslab on tour #2

Sally Dansgezelschap Maastricht

wo 13 mrt 20:00

Jakop Ahlbom Company

Strangely Familiar

wo 13 mrt 20:30

KRAAIJ & KROON

Johnny Kraaijkamp en Soy Kroon

do 14 mrt 20:30

Raymi Sambo Maakt

Gendermonologen

vr 15 mrt 20:00

Dansstudio La Barre

FEEST 1

za 16 mrt 11:45

Zin in Zappelin Live (3+)

Bazar Media Productions

za 16 mrt

Dansstudio La Barre

FEEST 2

za 16 mrt 14:45

Charlois FLOWS

Productiehuis FLOW ism Kunst- en vliegfabriek

za 16 mrt - za 20 jul

Soulfood Iftar

Theater Zuidplein

zo 17 mrt 17:00

Cameretten Festival

Finalistentournee 2023

wo 20 mrt 20:00

De Gestampte Meisjes

DREAM ON

vr 22 mrt 20:00

Levels Party Plannert

Levels talent

za 23 mrt 19:30

Marja's Spetterende Bingoshow

Marja van Katendrecht

zo 24 mrt 15:00

Open Podium 60+

Theaterwerkplaats Ouwe Rotten X Theater Zuidplein

wo 27 mrt 10:30

Theatergroep Aluin

Dit is van ons

do 28 mrt 20:00

Rosa da Silva

A vida rosa

vr 29 mrt 20:00

The best of Live II

Jorge do Rosario & Friends

vr 29 mrt 20:30

Saman Amini

Saman Amini’s Integratieplan

za 30 mrt 20:00

What's Going On

John Oldenstam sings Marvin Gaye

za 30 mrt 20:30

Grupo di Komedia Bal8

Welke is het beste om in huis te hebben?

zo 31 mrt 19:00

Yanasei (6+)

Danstheater Aya

ma 1 apr 14:00

Was (2+)

Casier en Dies

wo 3 apr

Steven Brunswijk

Altijd kind gebleven

do 4 apr 20:00

Kees van Amstel

Vluchtweg altijd vrijhouden

vr 5 apr 20:00

Mirri Lobo

Live in concert

vr 5 apr 20:30

Sribi Switi (4+)

Lloyds Company

za 6 apr 14:00

Muk ziet ze groeien (2+)

De Grote Haay

zo 7 apr 11:00

Duizend Dagen

LUSU

zo 7 apr 19:00

Women Connected

Open repetitie

di 9 apr 13:00

Compagnie 21

Free Birds Fly

vr 12 apr 20:00

Raoel Fatehmahomed

Rode draad | Première

za 13 apr 20:00

In de geluidentuin (3+)

MeneerTjes SlodDe & Vos

zo 14 apr 14:00

Baithak Gana

Familie Concert

zo 14 apr 16:30

SPOKEN Awards on Tour

Luc Howie Duzzith, Houda Noussi, Meneer Hadj, Mees van Rijswijk en Myrthe Nauta

zo 14 apr 19:00

Nabil

Nee, precies daarom

wo 17 apr 20:00

Daniël Arends

High Class Bitch

vr 19 apr en za 20 apr

Hebbes (4+) derniere

WirWar Producties

zo 21 apr 14:00

Kenny B

Den Poku

vr 26 apr 20:30

Ayşegül Karaca

De wraak van A

zo 28 apr 20:00

Hap uit je bed (3+)

Bram van Beusekom

wo 1 mei

The Last Poet

Toneelschuur Producties | Nita Kersten

wo 1 mei 20:00

Film: Mohammed

Salaheddine Productions

wo 1 mei 20:30

Speedmouse

The Umbilical Brothers

do 2 mei 20:30

WAT WE DOEN

Mensen zoals jij

vr 3 mei 20:30

Zeca di Nha Reinalda

Unplugged

zo 5 mei 19:00

Mouna Laroussi

Waanzien

wo 8 mei 20:00

Fri Yeye

Doorbroken stiltes, onthulde verhalen

do 9 mei 20:00

Jeannine La Rose

Genoeg?!

vr 10 mei 20:00

Productiehuis FLOW X Theater Zuidplein

Be heeft altijd wat te melden

za 11 mei 19:30

Kromanti (10+)

ISH Dance Collective

zo 12 mei 14:00

Women Connected

Open repetitie

di 14 mei 13:00

Open Podium 60+

Theaterwerkplaats Ouwe Rotten x Theater Zuidplein

wo 15 mei 10:30

Anuar

Made in Holland

vr 17 mei 20:00

Vincent Bijlo

Laat dat nou maar aan mij over

wo 22 mei 19:30

De Joardy Show

Jim Deddes

do 23 mei 20:00

Ricky Risolles, Tante Lien e.a.

Dat heeft zo'n Indo tòg niet nodig...

vr 24 mei 20:30

Topsy Turvy (4+)

Keren Levi

zo 26 mei 11:00

Marlon Kicken

Getekend

wo 29 mei 19:30

Power!

Lloyds Company

do 30 mei 20:00

Apennoten klassiek (3+)

Rotterdams Philarmonisch Orkest

zo 2 jun

Women Connected

Open repetitie

di 4 jun 13:00

Sonny Boy

Solo Stories | Tarikh Janssen

do 6 jun 20:00

Untold i.s.m. Black Harmony

UMA | Black Heritage Festival 2024

vr 7 jun 20:30

Deng Boy

Twee keer zo oud

za 15 jun 20:30

Marja's Spetterende Bingoshow XL

Marja van Katendrecht

zo 23 jun 15:00

The Natural Hair Club

Sip & Paint

vr 28 jun 07:00

Misiconi Company

Tides

vr 28 jun 20:00

Assol Garcia

Live in Concert

vr 4 okt 20:30