Theater Zuidplein

Muk - een muzikale voorleesvoorstelling (2+)

De Groote Haay
wo 3 sep
wo 3 sep

Dalmatiër-pup Muk en zijn vriendje Vlieg ontdekken de wijde wereld om hen heen. De grote Dalmatiërs hebben al stippen. Muk nog niet. Doe mee tijdens deze muzikale voorleesvoorstelling en ontdek of Muk zijn stipjes krijgt.

Muk is het onhandige, maar oh zo schattige hondje uit de succesvolle kinderboekenserie waarin hij de meest gekke avonturen beleeft.

In deze interactieve voorleesvoorstelling met liedjes, poppen en oneindig veel stippen ontdekken Dalmatiër-pup Muk en zijn vriend Vlieg de wereld om hen heen. Dalmatiërs worden helemaal wit geboren en krijgen pas na acht weken zwarte of bruine, ronde stippen op hun vachtje. Muk wil graag heel veel stippen krijgen, het liefst van gekleurde; totdat er geen stip meer bij past!

Peuteruurtje

Tijdens het peuteruurtje maken de jongste kinderen kennis met theater. Ze kijken naar een voorstelling die ongeveer een half uur duurt. Voorstellingen zijn altijd herkenbaar en gaan over onderwerpen waar de kinderen dagelijks mee te maken hebben. Na afloop van de voorstelling is er een activiteit in de zaal of in de foyer. 

Na afloop

Kom naar de foyer en doe mee met de gratis workshop.

Meer over De Grote Haay:

 

Credits

Regie: Mark Haayema

Voorlezers: diverse acteurs

Muziek: Edith Leerkes

Poppen: Cynthia Borst

Decor: Studio Monnikenwerk