Raketje (2+)
-
wo 4 feb10:30Zaal-Z
-
wo 4 feb14:30Zaal-Z
Een man bouwt een raket van duizend lege colaflessen. Waarom? Omdat hij naar de maan wil, of beter gezegd: moet. Zijn vriend Roger is daarheen vertrokken en het duurt zo lang voordat hij terugkomt. Dus begint de man aan een bijzondere reddingsmissie.
In een kamer vol knutselspullen droomt hij zichzelf en het publiek de ruimte in.
Raketje is een humoristische, energieke en fantasierijke voorstelling voor de allerkleinsten. Met weinig woorden en veel verbeelding neemt acteur Niek van der Horst je mee op reis. Over groot dromen als je nog klein bent, en over vriendschap die geen grenzen kent.
De voorstelling is kort, soms een beetje spannend en geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.
Peuteruurtje
Tijdens het peuteruurtje maken de jongste kinderen kennis met theater. Ze kijken naar een voorstelling die ongeveer een half uur duurt. Voorstellingen zijn altijd herkenbaar en gaan over onderwerpen waar de kinderen dagelijks mee te maken hebben. Na afloop van de voorstelling is er een activiteit in de zaal of in de foyer.
Na afloop:
Kom naar de foyer en doe mee met de gratis workshop.
Meer over Het Ministerie van Onverrichter Zake