Runner
-
do 27 nov20:30Kleine Zaal
Rang 1 Voorverkoopprijs € 16,50
Hoogvliet Rotterdam, eind ‘90s. Door een opstapeling van gebeurtenissen vindt een jongen zijn thuis op de straat, waar hij zich voegt bij een groep die voor elkaar klaar staat. ‘Samen sterk en allen voor één’ is het motto. Tussen de hoge flatgebouwen vormt de arena van zijn leven. Tot hij verliefd wordt. Hij voelt van alles en vooral een weerstand om zich over te geven aan dit nieuwe gevoel. Dit nieuwe gevoel wat mooi kan zijn, maar waarvan hij niet in de toekomst kan kijken. Hij moet afstand nemen van alles wat hij tot nu toe heeft geleerd. Maar kan hij dat wel?
Patrick Ribeiro maakt met Runner een persoonlijke voorstelling waarin hij pöezie vermengt met explosieve muziek door Jornt Bras.
Deze voorstelling bevat scènes over seksueel geweld.
Over de maker
Patrick Ribeiro is acteur, schrijver en spoken word artiest en startte in 2023 bij Orkater/De Nieuwkomers. Als autodidact heeft hij bij het Rotterdams Wijktheater zijn eerste stappen gezet als maker en speler. Zijn eerste eigen productie was Contra Corrente, een project met Kaapverdiaanse diaspora. Als spoken word performer stond hij op bijna elk podium in Rotterdam.
Meer over Orkater en/of Patrick Ribeiro.
Credits
spel en tekst: Patrick Ribeiro
eindregie en tekstbegeleiding: Maarten van Hinte
compositie en muziek: Jornt Bras
decor: Ruben Wijnstok
kostuums: Sandro Lima