De Surpriseshow

Nazanin Taheri | TOBAL | Via Rudolphi Producties
wo 24 mrt 20:30
wo 24 mrt
20:30

Een ontwapenend en hilarisch verhaal over dromen, eindeloos wachten en eindelijk gezien worden.

In de voorstelling De Surpriseshow vertelt Nazanin Taheri een indrukwekkend verhaal over hoop en onzekerheid. In 1994 vluchtte ze als jong meisje uit Iran naar Nederland. Ze kwam terecht in het asielzoekerscentrum (azc) in Kollum. Terwijl de wereld om haar heen hard en onzeker was, had Nazanin één grote droom: meedoen aan het tv-programma van Henny Huisman. Elke dag oefende ze voor de spiegel, hopend dat hij haar zou bellen om haar droom uit te laten komen. 

Maar de uitnodiging kwam nooit. In plaats daarvan moest ze jarenlang wachten op papieren en een echte toekomst. Ze maakte vrienden, maar maakte ook nare dingen mee, zoals de spanningen na de moord op Marianne Vaatstra. In deze solovoorstelling kijkt Nazanin terug op die tijd. Wat doet het met een kind als je jarenlang moet wachten en je nergens echt thuis voelt? 

Nu, jaren later, staat Nazanin zelf op het podium als professionele actrice. Met veel humor, muziek en ontroerende momenten laat ze zien hoe zij haar eigen dromen heeft waargemaakt. Het is een persoonlijk verhaal dat voor iedereen herkenbaar is: de zoektocht naar een plek waar je eindelijk echt gezien wordt.

Meer over Nazanin Taheri.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje