Theater Zuidplein
Melanie Bravenboer

Op ‘’de Dag van de Vrijwilliger’’ werden onze vrijwilligers in het zonnetje gezet

vr 8 dec

Elk jaar is op 7 december de dag van de vrijwilliger, om waardering en zichtbaarheid voor alle vrijwilligers in Nederland uit te dragen. Vrijwilligers zijn niet te missen in de Rotterdamse samenleving, ze zetten zich voor alle domeinen in en zonder hen staat er een hoop stil.

Natuurlijk werden vijf van onze geweldige vrijwilligers ook in het zonnetje gezet. Ria van Buren, Hannie Tuinenburg, Adriana Sulce, Monique Andeweg & Mila Jurilj zijn allemaal tussen de vijf en vijftien jaar werkzaam als vrijwilliger bij Theater Zuidplein. We zijn hen erg dankbaar dat ze zich al zolang inzetten voor Theater Zuidplein en dat ze onze bezoekers altijd een warm hart toedragen! 

Onze vrijwilligers hadden een korte ontmoeting en blijk van waardering met wethouder Faouzi Achbar in de foyer. Daarna gingen zij naar een fototentoonstelling van vrijwilligers in het Oude Westen. Hier waren 159 portretten te zien van vrijwilligers van verschillende organisaties.