De Belangelozen

Via Rudolphi Producties | Collectief T&T
wo 17 feb 20:00
wo 17 feb
20:00

Een actuele en humoristische voorstelling over hoe we omgaan met de groeiende groep mensen in armoede. Het laat de kracht zien van vrijwilligers en organisaties. Het stelt ook de vraag: hoe lang is dit systeem nog vol te houden? 

De Belangelozen is gemaakt in samenwerking met vereniging Humanitas, een landelijke vrijwilligersorganisatie. Makers sloten zich aan als vrijwilliger om van dichtbij te ervaren wat het betekent om dit werk te doen. Op het podium komt dit tot leven in een herkenbaar en menselijk verhaal, verteld door Sam. 

We zien hoe Sam iedereen probeert te helpen, zonder zichzelf te verliezen. Hij weet dat hij niet mag omvallen. Dat zou grote gevolgen hebben in een land dat draait op miljoenen vrijwilligers.

Scherpe humor en herkenbare scènes belichten groeiende afstand tussen beleid en werkelijkheid. 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje